SPORTKAMPEN ZOMER 2025 STAAN ONLINE !!!
Start inschrijvingen
Hasselaren
Online: zaterdag 3 mei, 9u
Telefonisch: maandag 5 mei, 9u
Iedereen
Online: maandag 5 mei, 17u
Telefonisch: dinsdag 6 mei, 9u

Bij sportkampen met *-* achter hun naam is opvang mogelijk. Meer info kan u vinden bij de beschrijving.



boulderen & sportmix

De inschrijvingen zijn nog niet begonnen.
  • 03/05/2025 09:00 tot 11/08/2025 09:00 (Inwoners)
  • 05/05/2025 17:00 tot 11/08/2025 09:00 (Iedereen)
2014 - 2019 Hasselt Sport & Monk
Centrum - Monk Hasselt, Sint-Jozefsstraat 10.1.1, 3500 Hasselt (brengen) & Sporthal Virga Jessecollege, Stadsomvaart z/n, 3500 Hasselt (ophalen)
Sint-Jozefsstraat 10 bus 1.1 , 3500 Hasselt
29 vrije plaatsen
Hele dag
25_S249
Gaat door op:
11/08/2025, 12/08/2025, 13/08/2025, 14/08/2025,
Gaat niet door op:
15/08/2025
Van 10:00 tot 15:30
Door deel te nemen aan deze activiteit kan je 2 punten verdienen.
Prijs: € 60.00
Uitpas-kansentarief: €12,00
Je combineert elke voormiddag boulderen met elke namiddag sportmix.
BOULDEREN: boulderen bestaat uit het beklimmen van muren tot 4m hoog. Zonder gebruik van touw, klimgordel of andere hulpmiddelen. Er zijn meer dan 150‘boulders (korte klimroutes) op allerlei verschillende muren in Monk. Wekelijks worden er nieuwe boulders gebouwd. Onderaan de muren liggen dikke vloermatten. Huur van de klimschoenen is in de prijs inbegrepen. Het dragen van sokken in deze schoenen is verplicht. Voorzie zeker gemakkelijk zittende, sportieve kledij.
Enthousiastelingen kunnen zich altijd aanmelden voor de jeugdtraining op woensdag. Je kan altijd 1x op proef deelnemen. Contacteer Monk voor meer info.
Ben je benieuwd naar de club? www.monkbouldergym.be
SPORTMIX: je krijgt een verfrissende mix van sporten voorgeschoteld. Elke dag krijg je initiatie in een andere sport. Welke individuele sporten, ploegsporten, balsporten of slagsporten aan bod komen is afhankelijk van je monitor. Een kamp met sportmix is nooit hetzelfde! Ideaal als je van verschillende sporten houdt, of als je nog niet weet voor welke sport je wil kiezen. Je kan hier kennismaken met allerlei sporten.

CONTACTGEGEVENS: gelieve te checken of je contactgegevens in je account kloppen: je telefoonnummer zodat we je tijdens het sportkamp kunnen bereiken in geval van nood en je mailadres om eventuele kampinfo te ontvangen. ALGEMEEN: Gelieve de begin- en einduren van de sportkampen te respecteren. De afdeling sport behoudt zich het recht om een sportkamp te annuleren, bij te weinig inschrijvingen. De foto’s die tijdens de sportkampen genomen worden, mag de vzw Sportpromotie in hun brochures e.a. vrij publiceren. ETEN EN DRINKEN: Bij alle kampen wordt regelmatig gepauzeerd. Gelieve de kinderen voldoende water en iets gezond om te eten mee te geven. Iedereen voorziet een eigen lunchpakket voor de middagpauze. Denk aan het milieu en steek je lunchpakket in een herbruikbare doos en maak gebruik van een drinkbus. In elke accommodatie kunnen drinkbussen met drinkbaar (kraantjes)water bijgevuld worden. Label alles met je naam. KLEDIJ EN PROPERE SCHOENEN: Voorzie aangepaste, sportieve kledij (geen rokje, kleedje of jeansbroek!) en een extra paar propere, sportieve schoenen. Je sport indoor niet met de schoenen waar je mee buiten gelopen hebt. Label je schoenen met je naam. De monitoren helpen met het wisselen van de schoenen, indien nodig. VERLOREN VOORWERPEN kunnen tot een week na het kamp op de kamplocatie opgehaald worden.

Inschrijvingsdata
  1. 03/05/2025 09:00 tot 11/08/2025 09:00 (Inwoners)
  2. 05/05/2025 17:00 tot 11/08/2025 09:00 (Iedereen)

Gelieve uw login gegevens in te vullen:


Ben je nog niet geregistreerd, klik dan op de knop registreer.

Registreer hier

back to top